DESKOVÉ HRY - AKA

Monitoring aktuálních informací a webových zdrojů týkajících se DESKOVÝCH HER a života klubů. Weblog je součástí informačního portálu AKA-MONITOR, www.akamonitor.cz, spravovaného doc. A. Katolickým.

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

15.5.06

Rádce pro výběr vhodné hry


Čím se řídíte při nákupu hry? Ideální je, když máme hru vyzkoušenou na vlastní kůži. Věříme-li přátelům, můžeme dát na jejich radu. Ale co když jsme v situaci, kdy jsme odkázání sami na sebe? U každé hry ( skoro ) bývají uvedeny 2 důležité parametry: počet hráčů a věk nejmladšího hráče. Solidní nabídky obsahují i odhad maximální doby hraní. To by nám mělo pomoci při výběru vhodné hry. Ale zkuste se prohrabovat krabicemi v obchodě a hledat na obale uvedené parametry. Než se dopracujeme k cíli klepne prodavačku pepka a příště nám stáhnou roletu u krámu jakmile se k němu jen přiblížíme.
Pomoc nám přináší internet. Na níže uvedené adrese si můžete pohrát s interaktivním rádcem pro výběr vyhovující hry umístěném na portálu Království her. Pomocník nese hrdý název „Herní rádce“.V databázi je celkem 121 produktů a pro výběr slouží 3 filtry:
- počet hráčů,
- věk nejmladšího hráče a
- max. doba hraní.
Zkuste si s interaktivním rádcem pohrát.
Najdete ho na TÉTO adrese: